Науковці кафедри – переможці Конкурсу проєктів фундаментальних, прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок від МОН України

Наказом Міністерства освіти і науки України №232 від 3 березня 2023р. «Про затвердження переліку проєктів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок закладів вищої освіти та наукових установ, що належать до сфери управління міністерства освіти і науки України, які пройшли конкурсний відбір та фінансування,яких розпочнеться з 2023 року за рахунок коштів державного бюджету України» було оприлюднено переможців.

Всього переможців – 152 проєкти , з них 102 – прикладні дослідження та12 розробок, 38 фундаментальних НДР.

Серед 6 проєктів-переможців Сумського державного університету є і наш проєкт «Визначення ролі молекулярно-генетичних предикторів у ранній діагностиці та прогнозуванні злоякісних пухлинних захворювань сечовидільноі системи». Автори: Вікторія Гарбузова та Ольга Обухова.

Вітаємо переможців та бажаємо успішного виконання досліджень та максимального впровадження їх результатів!

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.