Екскурсія школярів Сумської класичної гімназії до Наукової лабораторії молекулярно-генетичних досліджень СумДУ

У рамках святкування Дня науки в Сумському державному університеті, 23 травня 2023 року школярі 8-10 класів Сумської класичної гімназії відвідали Наукову лабораторію молекулярно-генетичних досліджень.

Під час візиту професор Гарбузова В.Ю. і доцент Обухова О.А, ознайомили гімназистів з порядком проведення усіх етапів експерименту, а саме: виділенням нуклеїнових кислот (ДНК, РНК), методом полімеразної ланцюгової реакції з подальшою рестрикцією отриманих ампліфікатів, методом електрофорезу та найсучаснішим методом ПЛР в реальному часі. Впродовж демонстрацій були обговорені теоретичні питання щодо процесів, які відбуваються в нуклеїнових кислотах.

На завершеня екскурсії діти відвідали клас-музей з медичної біології, де доцент Бєсєдіна А.А. показала і розказала про макро- і мікропрепарати паразитів, що викликають захворюваня у людини. Завершуючи візит, школярі подякували за нові цікаві знання і яскраві емоції.

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.